Vyhledávání

 

Finální fáze

31.03.2009 22:49

Blížíme se do finální fáze budování bedýnkového systému, zde je v krátkosti shrnutí událostí posledních dnů

 

 1. Do bedýnkového systému budou zařazeni pouze ti, kteří uhradí platbu na příštího čtvrt roku nejpozději do 3.4. v hotovosti v Toulcově dvoře. Preferenčně budou zařazeni ti, kteří se účastnili přípravných schůzek - pokud se ozvou včas. Počet osob, které se zapojí dé facto není omezen, nicméně nemělo by nás být více jak 20 osob. První dodávka bedýnek pak proběhne v úterý 7.4.09
 2. Na výběr jsou dvě četnosti dodávek 1x za týden - částka na 1/4 roku činí 2 400,- Kč (200,- x 12 odběrů) či 1x za 14 dní - částka na 1/4 roku činí 1 200,- Kč. Nemusíme tedy všichni odebírat buď za týden nebo 14 dní lze diferencovat.
 3. Dnem zavážky je vždy úterý daného týdne, odběry v souladu s místem odběru (v Toulcově dvoře mezi 14-17 v úterý, ve středu mezi 8-16, na ostatních místech bude čas upřesněn - vzhledem k tomu, že jde o obchody otevírací doba je delší cca do 18.30)
 4. Odběrná místa k dispozici jsou:
  - Toulcův dvůr, PRO-BIO LIGA, Kubatova 1/32, Praha 10 (10 minut bus od metra Skalka či Opatov)
  - Prodejna Zdravá zebra, Mikovcova, Praha 2 (kousek od stanice metra I.P. Pavlova) - bude domluveno s majiteli, předběžně předjednáno, toto místo by upřednostňoval pan Tachecí
  - Prodejna Biotop, Školská, Praha 1 (kolmá na Vodičkovu) - zde majitelka požaduje, aby si lidé, kterým by sem bedýnky chodily něco v obchodě zakoupili...
  - Čajovna, Nerudova 19, Praha 1 - pokud vyjde Zdravá zebra není toto místo preferováno - pro pana Tachecího je to zbytečně další zajížďka, ale moc děkuji Martě Konečné za snahu :).
  Nicméně bych vzhledm k usnadnění dodávek pro pana Tachecího upřednostňoval maximálně 2 odběrná místa - ideálně Toulcův dvůr a Zdravou zebru.
 5. Každý z odběratelů bude mít sepsánu s dodavatelem Karlem Tachecím "dohodu" o dodávkách. Podoba dohody je zveřejněna na internetu, přístup k ní mají pouze ti, kteří se dosud zapojili, pokud máte zájem smlouvu vidět napište na podporujmesvehofarmare@gmail.com.
 6. Ti kdo se chtějí ještě zapojit mají možnost napsat na uvedený mail, případně ti, kteří jsou již zainteresováni mohou zapsat údaje o vybraném odběrném místě a četnosti odběru do tabulky zde.
 7. Během května/června uskutečníme poznávací výlet na ekofarmu pana Tachecího, aby všichni odběratelé měli možnost poznat "svého" farmáře.
 8. Současně budeme hledat další drobné hospodáře, kteří by měli chuť se do systému zapojit.